Jete lisee

Kokkuvõte meie aastast

Jõuluvana on selleks aastaks käinud, Jetele kingid toonud, millest oli palju rõõmu. Tagasi vaadates sellele aastale, tulevad kahetised tunded- Jete on nii positiivselt üllatanud, ta on nii tubli ja tahtejõuline ning selle aastaga väga palju arenenud, samas on ka väga palju muret, haiglas viibitud päevi ja pingelisi hetki. Kõigi nende rõõmude ja murede kõrval, oleme me endiselt positiivsed, uue olukorra ja elukorraldusega harjunud.
Uus aasta algab meie jaoks taaskord väga töiselt. Kohe aasta algul peaks lõpuks jõudma kauaoodatud seisulaud ja jalaortoosid, jaanuari esimene nädal ootavad meid taas toitumisspetsialist ja neuroloog Tallinnas, kus kindlasti tuleb uuesti ka gastostroom jutuks. Viimane poolteist kuud oleme siin hommikust õhtuni Jete toitumisprobleemiga tegelenud, et ta pisutki kaalust juurde võtaks. Pakume talle palju erinevaid komponente ja maitseid, lisaks saab juurde Nutricia ravitoitu ja uskuge, hetkel tundub, et asi edeneb.
Loodan, et Tallinnast naaseme heade uudistega. Veebruari algul oleme juba Haapsalusse taastusravile oodatud. Pärnusse peaks lähiajal toodama ka kõnnirobot, mida me saame siis iga nädalaselt füsioteraapias kasutada ning mis on Jete taastusravis oluline abivahend. See on suur samm meie jaoks edasi, samuti kõigi Pärnu kandis elavate abivajavate laste tarvis.

2 kommentaari “Kokkuvõte meie aastast

  1. Mul on endal ka liikumispuudega laps ja tean, et kõnnirobotisse ei saa kahjuks panna nii väikseid lapsi. Tootja poolt on vanuse alumiseks piiriks 4-aastased lapsed, aga kui laps on piisavalt pikk (jalgade pikkus on kõige olulisem) ja raske (kindlasti üle 10 kg), siis Eesti füsioterapeudid lubavad ka alates 3. eluaastast proovida.

    Meeldib

    1. Eestis on tõesti hetkel vaid sellised, kuhu ei saa alla 4.a panna, kuid Pärnusse tuleb Eesti esimene, mis on mõeldud just sellistele lastele ja meie Jete saab sellele juba kõndima 🙂

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s