Jete lisee

Päriselu meie moodi…

Ma pole eelnevates postitustes maininud kordagi Jete isa, võibolla mõni on ehk mõelnud, et ta lihtsalt ei soovi, et teda siia blogisse segatakse, kuid jah tegelikult kasvatan last üksi juba peaaegu aasta. Võin julgelt väita, et lapseisa ei teadvustanud meie kooselu lõpuni, mida Jete erivajadus endaga tulevikus kaasa toob ja et see vajab palju taastusravi, erinevate spetsialistide vahet käimist, jne. Muidugi rääkisin Kristjanile alati, kui arstidel käisime, mida öeldi ning mis edasi, kuid ühel hetkel oli näha, et tal oli ükskõik. Enne Jete aastaseks saamist ta lihtsalt otsustaski, et kõik oleks kergem jätta minu hoolde. Loomulikult oli alguses jutt selline, et lapse osas midagi ei muutu ja kõik jätkub nagu enne (toetab last ja külastab nii tihti, kui võimalik). Tänaseks on Jete enda isa näinud üheksa kuu jooksul 2x ja sedagi minu ja minu vanemate õhutusel.
Ma poleks kunagi arvanud, et meie suhted Jete isaga  nii kehvaks muutuvad.  Selle 9 kuu jooksul, on meie elust justkui tornaado üle käinud , hävitades suhted, arusaamad, tunded, tõekspidamised jne. Olin peale lahkuminekut omadega väga läbi ja eks see kandus läbi minu ka Jetele. Olime alates märtsist kuni augustini Jetega iga kuu mitu korda haiglas, tal oli pidevalt kõrge palavik, väga, väga rahutu ja nuttis hirmus palju. Arstid olid ka suures kimbatuses, sest enne märtsikuud polnud Jetel kunagi palavikku olnud, ainult tema haigusest tulenevad vaevused. Samuti pole Jete elus isapoolset vanaema, sest ka tema hoiab lapsest eemale. Nähes Jete erivajadusi, oli vanaema kadunud kui vits vette ja seda siiani.
    Mõtlesin kaua, kas kirjutada sellest ebameeldivast stressiperioodist meie elus, aga kuna me Jetega jagame oma muresid ja rõõme teiega, otsustasin selle halva kogemuse kirja panna. Peale Jete isa lahkumist, tabas järgmine hoop- lapse isa elab kokku neiuga, kes on ka minu lapse sugulane (Jete vanavanaema ja selle neiu vanaema on õed). Kui otsisin Jetele lapsehoidjat, pakkus see neiu end korduvalt meile appi, käis meie kodus külas, olles juba lapse isaga suhtes jne.  Vot seda oli minu jaoks liiast- nii palju valet, petmist, usalduse kuritarvitamist, ma ei adunud enam üldse, mis minu ümber toimub.
Kuid et mitte nii negatiivse tooniga lõpetada, siis soovime kõigile meie lugejatele ilusat ja rahulikku jõuluaega!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s